Tazmania Hostel
53
Türkali Mah. Şehit Asım Cad. No:60Merkez,34100
+90 (532) 794 51 01 - +90 (530) 112 60 28Taz-mania Hostel, temizli ve sakinliği ile bütün müşterilerinin takdirini toplamaktadır. Fahiş fiyatlarla konaklamak istemeyen yolcular için bulunmaz bir fırsat.

Taksim'e kısa bir yürüyüşle ulaşılabilicek komunda olan Taz-mania Hostel bir çok gece kulübü, bar, kafe, restoranın merkezinde yer almaktadır. Başlıca çoğu turistik olan Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Galata Kulesi gibi tarihi mekanları keşfetmek ve tekrar Taz-mania'ya ulaşmanız çok kısa sürmektedir.

Taz-mania bir sıcak karşılama ve misafirperverliği ile yeni, modern ve kolay erişilebilir oteldir.

Taz-mania'da; kahvaltı (isteğe bağlı), günlük temiz çarşaflar, günlük temiz havlu, 24 saat sıcak su ile her an duş imkanı ve kaliteli dolaplar sunulmaktadır. İki adet 4 kişilik yatak odası, iki adet 6 kişilik yatak odası, iki adet iki kişilik yatak odası bulunmaktadır. Ortak mutfağımız ile bir ev ortamı yaratılmıştır. Temiz ve konforlu konaklamalar için uluslararası dostça bir atmosfer sunuyoruz. Yiyeceklerinizi, hemen karşımızda bulunan marketten kolayca temin edebilirsiniz. Bina içerisindeki 24 saat ücretsiz kablosuz internet (wi-fi) ile internette dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. 24 saat resepsiyon hizmeti ve 24 saat güvenlik kamerası ile güvenliğiniz bizim için önemli.

İstanbul'daki en iyi fiyatlarla konaklamanızı sağlamaktayız. Binamızın genelinde -bahçe hariç- sigara içilmemektedir.
11269Ziyaretçi
 • Yetkili Harun ŞENOL
 • Adres Türkali Mah. Şehit Asım Cad. No:60 - Merkez
 • Telefon +90 (532) 794 51 01 - +90 (530) 112 60 28
 • Telefon ( 2 ) +90 (537) 822 09 79 - +90 (212) 227 41 30
 • Fax
 • Özel Sitesi http://www.taz-maniahostel.com
 • Web Sitesihttp://tazmaniahostel.Besiktasport.net
 • E-Postatazmaniahostel@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış00:00 - 24:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Atatürk Havaalanı ve Esenler Otogar'dan transfer hizmetimiz vardır.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beşiktaş meydandaki büyük kartal heykelinin arkasından yukarı doğru yürüyün, Tarihi Simit dükanının sol tarafından devam edin, 30 metre ileride sağdayız.

İletişim Formu
Taz-mania Hostel, temizli ve sakinliği ile bütün müşterilerinin takdirini toplamaktadır. Fahiş fiyatlarla konaklamak istemeyen yolcular için bulunmaz bir fırsat.Taksim'e kısa bir yürüyüşle ulaşılabilicek komunda olan Taz-mania Hostel bir çok gece kulübü, bar, kafe, restoranın merkezinde yer almaktadır. Başlıca çoğu turistik olan Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Galata Kulesi gibi tarihi mekanları keşfetmek ve tekrar Taz-mania'ya ulaşmanız çok kısa sürmektedir.Taz-mania bir sıcak karşılama ve misafirperverliği ile yeni, modern ve kolay erişilebilir oteldir.Taz-mania'da; kahvaltı (isteğe bağlı), günlük temiz çarşaflar, günlük temiz havlu, 24 saat sıcak su ile her an duş imkanı ve kaliteli dolaplar sunulmaktadır. İki adet 4 kişilik yatak odası, iki adet 6 kişilik yatak odası, iki adet iki kişilik yatak odası bulunmaktadır. Ortak mutfağımız ile bir ev ortamı yaratılmıştır. Temiz ve konforlu konaklamalar için uluslararası dostça bir atmosfer sunuyoruz. Yiyeceklerinizi, hemen karşımızda bulunan marketten kolayca temin edebilirsiniz. Bina içerisindeki 24 saat ücretsiz kablosuz internet (wi-fi) ile internette dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. 24 saat resepsiyon hizmeti ve 24 saat güvenlik kamerası ile güvenliğiniz bizim için önemli.İstanbul'daki en iyi fiyatlarla konaklamanızı sağlamaktayız. Binamızın genelinde -bahçe hariç- sigara içilmemektedir.
Firmanızı Ekleyin

Besiktasport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 64 firma yer almaktadır.