Olta Balık Restautant
74
Şehit Asım Cad. No:22Merkez,34100
+90(212) 259 39 09Beşiktaşta balık lokantası dendiğinde ilk akla gelen mekanlardan biri olan olta balık, beşiktaşın'ın en güzel balık lokantaları arasında zirvede olan farklı bir mekandır. Beşiktaş olta balık yeni yerinde yenilen yüzü, güleryüzlü ve işinde uzman personel ekibi ile beşiktaşın tüm güzelliğini ortaya çıkartan atmosferde müşterilerini ağırlamaktadır. Mekanımızda siz değerli konuklarımıza rakının en kalitelisini, balığın en tazesini yedirmek ,eğlencenin en güzelini yaşatmak için elimizden gelen gayreti sarf etmmekteyiz. Beşiktaşta olta balık olarak, birbirinden leziz deniz ürünleri, kalamar, midye, uskumru, rakı, balık, şarap, bira, meze, haydari, çinekop, ahtapot, istiridye, fasıl eşliğinde nezih bir mekanda sizlere sunmaktadır. Turizmde türk lokumu, kebapla birlikte adeta marka olan rakı balık keyfi yapabileceğiniz, eşe dosta dahi tavsiye edelebileceğiniz bir mekan olmanın çabası içinde kalite ve hizmet çıtamızı her geçen dün daha yukarıya çıkartmak için çalışmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan beşiktaş olta balık, her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam ediyoruz. Beşiktaş'ta, bulunduğu konumu, hizmeti ve günlük hazırlanan deniz ürünleri menüsü ile bu işte hatırı sayılır bir restaurant. Leziz balık çeşitleriyle, nezih mekanıyla, rakı balık keyfi yapabilecek, eşe dosta dahi tavsiye edilebilecek bir mekan olta balık restaurant. Rezervasyon : 0212) 259 39 09 - 0536 860 52 71 - 0532 779 0 993 - 0533 335 10 42 ilginiz için teşekkür ederiz.
69425Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:00 - 02:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beşiktaş Balık Pazarı Arkası

İletişim Formu
Beşiktaşta balık lokantası dendiğinde ilk akla gelen mekanlardan biri olan olta balık, beşiktaşın'ın en güzel balık lokantaları arasında zirvede olan farklı bir mekandır. Beşiktaş olta balık yeni yerinde yenilen yüzü, güleryüzlü ve işinde uzman personel ekibi ile beşiktaşın tüm güzelliğini ortaya çıkartan atmosferde müşterilerini ağırlamaktadır. Mekanımızda siz değerli konuklarımıza rakının en kalitelisini, balığın en tazesini yedirmek ,eğlencenin en güzelini yaşatmak için elimizden gelen gayreti sarf etmmekteyiz. Beşiktaşta olta balık olarak, birbirinden leziz deniz ürünleri, kalamar, midye, uskumru, rakı, balık, şarap, bira, meze, haydari, çinekop, ahtapot, istiridye, fasıl eşliğinde nezih bir mekanda sizlere sunmaktadır. Turizmde türk lokumu, kebapla birlikte adeta marka olan rakı balık keyfi yapabileceğiniz, eşe dosta dahi tavsiye edelebileceğiniz bir mekan olmanın çabası içinde kalite ve hizmet çıtamızı her geçen dün daha yukarıya çıkartmak için çalışmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan beşiktaş olta balık, her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam ediyoruz.
Beşiktaş'ta, bulunduğu konumu, hizmeti ve günlük hazırlanan deniz ürünleri menüsü ile bu işte hatırı sayılır bir restaurant. Leziz balık çeşitleriyle, nezih mekanıyla, rakı balık keyfi yapabilecek, eşe dosta dahi tavsiye edilebilecek bir mekan olta balık restaurant.
Rezervasyon : 0212) 259 39 09 - 0536 860 52 71 - 0532 779 0 993 - 0533 335 10 42 ilginiz için teşekkür ederiz.
Firmanızı Ekleyin

Besiktasport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 64 firma yer almaktadır.