Kavram Dersaneleri
44
Ihlamurdere Cad. İmamzade Sok. No:10Merkez,34100
+90(212) 259 09 351995 yılında öğretim hayatına başlayan Kavram Dershanesi Beşiktaş Şubesi 15 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle üniversiteye binlerce öğrenci kazandırmıştır. Beşiktaş Şubesi bünyesinde 12. sınıf ve mezun öğrencilere üniversiteye hazırlık; 11, 10 ve 9. sınıf öğrencilerine okula yardımcı, üniversiteye hazırlık programları uygulanmaktadır. Şubemizde; ayrıca 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri için Fen Liseleri, Anadolu Liseleri, Meslek Liseleri, Askeri Liseler ve Özel Okul Sınavlarına hazırlık programları uygulanmaktadır. Her zaman yeniliklere açık olan şubemiz deneyimli ve seçkin kadrosuyla, ayrı günlerde yapılan konu anlatımlı, soru çözüm günleriyle, öğrencilerle yapılan bire bir çalışmaları ve ek dersleri ile BEŞİKTAŞ'TA bireysel başarının yanında "“Kitlesel Başarıda 1 Numara"” olmaya devam etmektedir..
10880Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 21:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ihlamurdere Cad. İmamzade Sok. No:10 Beşiktaş

İletişim Formu
1995 yılında öğretim hayatına başlayan Kavram Dershanesi Beşiktaş Şubesi 15 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle üniversiteye binlerce öğrenci kazandırmıştır.

Beşiktaş Şubesi bünyesinde 12. sınıf ve mezun öğrencilere üniversiteye hazırlık; 11, 10 ve 9. sınıf öğrencilerine okula yardımcı, üniversiteye hazırlık programları uygulanmaktadır.

Şubemizde; ayrıca 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri için Fen Liseleri, Anadolu Liseleri, Meslek Liseleri, Askeri Liseler ve Özel Okul Sınavlarına hazırlık programları uygulanmaktadır.

Her zaman yeniliklere açık olan şubemiz deneyimli ve seçkin kadrosuyla, ayrı günlerde yapılan konu anlatımlı, soru çözüm günleriyle, öğrencilerle yapılan bire bir çalışmaları ve ek dersleri ile BEŞİKTAŞ'TA bireysel başarının yanında "“Kitlesel Başarıda 1 Numara"” olmaya devam etmektedir..
Firmanızı Ekleyin

Besiktasport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 64 firma yer almaktadır.