Beşiktaş Teknik Servis Dijital Baskı Merkezi

http://besiktasdigitalbaski.besiktasport.net
Beşiktaş Teknik Servis Dijital Baskı Merkezi
15
Barbaros Blv. 44Balmumcu,34100
+90(212) 000 00 00Beşiktaşta dijital kopyalama sistemleri, dijital baskı, t-shirt, kupa, baskısı, her türlü ciltleme işleri, poster, branda baskısı, kişiye özel ürünler, bardak altı, masa takvimi, ciltleme, rozet, şilt, puzzle gibi ihtisas isteyen konularda beşiktaş teknik servis dijital baskı merkezi olarak 1986 dan beri hizmet vermekteyiz. Beşiktaşta dijital baskı, fotokopi, kişiye özel baskılı işler konusunda firmamız, 15 kişilik profesyonel ekibi ile; en yüksek seviyede hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti” ile kendi konusunda örnek gösterilen, referans teşkil edilen bir şirket olma amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Beşiktaşta renkli fotokopi teknolojisini ilk olarak copy center mantığı ile müşterilerine sunan firma ünvanına da sahiptir. Hedef kitlesi başta beşiktaştaki profesyonel reklam şirketleri ve kişisel hediyelik ürünler ile son teknolojiye sahip baskı makineleri ile kalite fiyat verimliliğini sunmaktayız. Beşiktaş teknik servis dijital baskı merkezi kendisini her geçen gün yenileyen bünyesine kattığı şirketler ile referans ağını genişleten rakipsiz firma olma yolunda hızla ilerlemektedir… Beşiktaşta renkli fotokopi ve iç dış mekan dijital baskda teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak verimliliğimizi; kişisel ve mesleki eğitimi bir süreklilik olarak değerlendirerek bilgi birikimi ve deneyimimizi arttırmaktayız.
8036Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Beşiktaşta dijital kopyalama sistemleri, dijital baskı, t-shirt, kupa, baskısı, her türlü ciltleme işleri, poster, branda baskısı, kişiye özel ürünler, bardak altı, masa takvimi, ciltleme, rozet, şilt, puzzle gibi ihtisas isteyen konularda beşiktaş teknik servis dijital baskı merkezi olarak 1986 dan beri hizmet vermekteyiz. Beşiktaşta dijital baskı, fotokopi, kişiye özel baskılı işler konusunda firmamız, 15 kişilik profesyonel ekibi ile; en yüksek seviyede hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti” ile kendi konusunda örnek gösterilen, referans teşkil edilen bir şirket olma amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.
Beşiktaşta renkli fotokopi teknolojisini ilk olarak copy center mantığı ile müşterilerine sunan firma ünvanına da sahiptir.
Hedef kitlesi başta beşiktaştaki profesyonel reklam şirketleri ve kişisel hediyelik ürünler ile son teknolojiye sahip baskı makineleri ile kalite fiyat verimliliğini sunmaktayız.
Beşiktaş teknik servis dijital baskı merkezi kendisini her geçen gün yenileyen bünyesine kattığı şirketler ile referans ağını genişleten rakipsiz firma olma yolunda hızla ilerlemektedir…
Beşiktaşta renkli fotokopi ve iç dış mekan dijital baskda teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak verimliliğimizi; kişisel ve mesleki eğitimi bir süreklilik olarak değerlendirerek bilgi birikimi ve deneyimimizi arttırmaktayız.
Firmanızı Ekleyin

Besiktasport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 64 firma yer almaktadır.